דלתות הדף

12/24/2018

מצבי חירום בצפון ובדרום הם מנת חלקם היום יומי לתושבים שגרים באזורים אלו ועליהם לדאוג למיגון מקסימלי בכל דרך אפשרית. מאז החריף המצב הביטחוני באזורים אלו לא ניתן רישיון בנייה למבנים חדשים אם לא נכלל בהם מקלט או ממ"ד עם דלתות הדף.

דלתות הדף - מה תפקידן

דלתות הדף, הודפות מפגעים שנוצרים במצב חירום, בעת לחימה. הן עשויים ברזל דלתות הדף הן לא דלתות הזזה. דלתות הדף מותקנות במקלטים בממ"ד או במבנים ביטחוניים. בנוסף הן גם גורם אוטם. דלתות הדף מונעות גם אסונות בעת רעידות אדמה. ישנם אזורים בארץ שהמומחים קבעו שבמידה ותתקיים במדינה רעידת אדמה הם יהיו הנפגעים ביותר. כל התושבים קיבלו התראה מפיקוד העורף עם המלצה להחליף את הדלתות בממ"ד, במקלט או בכל חדר ביטחון אחר לדתות הדף. בדומה לחלונות הדף, התקנת דלתות הדף, אינן מונעות אוורור בחדר הביטחון וגם בשעת "שקט" שהממ"ד מנוצל כעוד חדר בדירת המגורים אפשר לסגור את דלתות ההדף מבלי שהדבר ימנע כניסת אוויר נקי. יתרה מכל, דלתות ההדף מונעות את כניסת הרעש מהרחוב לתוך הבית. ישיבה בממ"ד בעת חירום כשדלתות ההדף סגורות מונעות את רעשי האזעקות ופעילות כוחות ההצלה כמו מד"א כיבוי אש ומשטרה.

חשיבות ההתקנה המקצועית של דלתות הדף

כיום, בגלל המצב הביטחוני המעורער כבר עשרות שנים, גברה הדרישה להתקנה של דלתות הדף. עם העלייה בדרישה, עלה הצורך בעובדים מקצועיים בתחום. מודעות דרושים מלאו את אתרי חיפוש עבודה. המקצועיות והרמה עלתה בישראל, לצד פיתוחים מקוריים. חשוב מאד וחובה להשאיר את התקנת דלתות הדף לאנשי מקצוע. הם יודעים איזו דלת מתאימה ביותר לאזור המסוים. המלצה שלהם לבחירת דלתות הדף היא מקצועית בלבד.

בחירת חברת התקנה ואספקה של דלתות הדף

חשוב לבחור חברה בעלת וותק של שנים רבות, עם אנשי מקצוע וידע בתחום דלתות הדף. חשוב לבחור חברה המציעה את השירות האמין והמקצועי ביותר. חשוב כי יהיה איש צוות מהחברה המלווה את הלקוח מתחילת התהליך ועד סיומו. חשוב שהאישורים והתקנים יהיו המחמירים ביותר, ללא שום פשרה בעניין. מגיע לכם רק הטוב ביותר.