הוספת ממד לבית פרטי

06/03/2020

בבתים ישנים, שנרכשו לפני חובת התקנת ממד, ייתכן ואין חדר מוגן דירתי בכלל. המשמעות היא שבשעת מלחמה תצטרכו לתפוס מחסה במקלט אזורי או שכונתי, וביישובי קו העימות גם אופציה שכזו לא תהיה לכם כי הזמן המוגדר לפינוי למרחב מוגן הוא מידי. החדשות הטובות הן שניתן ליישם הוספת ממד לבית פרטי שלא נבנה בו חדר מוגן קודם לכן. מעוניינים לדעת כיצד זה נעשה? במאמר זה אנו מספקים את כל המידע שנדרש לדעת בנושא.

חברה מקצועית תתכנן בביתכם את הממד הדירתי

החברה תבחן את החדר שעתיד להפוך להיות ממד ותיקח בחשבון סוגיות כמו כמות חומרי איטום נגד אב"כ, כמות לוחות פלדה לעיבוי הקירות, שימוש בתשתיות ייפוי ועיצוב כמו לבידי עץ בקדמת הקירות, סוג דלת וחלון מתאימים, ועוד. בהתאם לכך, תנפיק החברה הצעת מחיר מסודרת הכוללת את רשימת כל הפרויקטים הנדרשים לשם הפיכתו של החדר לממד. ההצעה תכלול פרויקטים נוספים בתוספת תשתום לעיבוי העיצוב בחדר, כמו למשל החלפת הרצפה המקורית שלכם בריצוף פרקט ושכלול הצביעה על הקירות בצבעים בעלי טקסטורות מפותחות.

החברה תספק עבודה בהתאם להעדפותיו של הלקוח

הלקוח יוכל לבחור את ציפוי הקירות החיצוני המבוקש, את סוג הפרקט הרצוי (אם תחליטו להחליף בו את הרצפה המקורית שלכם) ואת רכיבי הפרזול המעוצבים המתאימים מבחינה עיצובית לדלת ולחלון. עובדי החברה מחויבים לספק ללקוח את העיצובים שבחר במסגרת הוספת ממד לבית פרטי. כתוצאה מכך, הלקוח יקבל לחזקתו חדר בעיצוב חדשני אשר ירגיש שונה לחלוטין מהמגורים בו לפני הפיכתו לממד, בזכות מהלכים עיצוביים מרחיקת לכת.

החברה מחויבת לעבודה עם חומרים ייעודיים באיכות בלתי מתפשרת

החל מחומרי ההגנה הפיזיים, שמבוססים כולם על פלדה מחוסמת, ועד לחומרי הציפוי והעיצוב, תשתמש החברה במוצרים איכותיים בלבד, אשר הוכיחו את עצמם בחדרי ממד במרוצת השנים. החברה תדאג להנגיש לחדר הממד שלכם את כל התשתיות האיכותיות ביותר שיספקו לו הגנה מלאה וגם עיצוב אותנטי בהתאם לשאיפותיכם ומאווייכם. העבודה תיעשה על ידי כוח אדם מיומן אשר בקיא בבניית ממדים בכל סוג של בית. גם אצלכם הוספת ממד לבית פרטי היא משימה אפשרית וצפויה להסתיים בהצלחה יתרה!