זכוכית נגד ירי

09/04/2018

מיגון בתים ורכבים

בעבר, מושגים של מיגון נגד התקפות שונות היה מושג שרחוק מעולמם של אנשים פשוטים. פגשנו בזה בסרטי פעולה ובמכוניות של פוליטיקאים, אך לא ביומיום. אולם מדינת ישראל מוקפת באויבים רבים, ועם השנים ישנן יותר ויותר אפשרויות לתקיפה, אשר מגיעות גם לעורף, ומסכנות אנשים חפים מפשע ומפרסום. לכן, מערכות מיגון שונות הפכו לחלק מחיינו. בכל דירה שנבנית כיום נבנה על פי חוק חדר אחד המשמש כממ"ד, אוטובוסים שנוסעים באזורים רגישים ממוגנים מפני ירי, ובכלל, ניתן לפגוש מערכות מיגון מתקדמות במקומות רבים מאד.

זכוכית נגד ירי

אחד הפריטים אשר משמשים את רוב האנשים במערכות המיגון השונות, הוא זכוכית נגד ירי, או בשמה המוכר יותר - זכוכית משוריינת. זכוכית נגד ירי מיועדת לחלונות של בתים, דירות ורכבים, אשר נמצאים במיקום מסוכן מסיבה זו או אחרת. חלונות פנימיים של ממ"ד עשויים מזכוכית נגד ירי, וכך גם חלונות של אוטובוסים ורכבים פרטיים הנוסעים באופן קבוע באזורים מסוכנים. זכוכית נגד ירי מיוצרת בשילוב עם חומרים פולימריים, אשר מקנים לה עמידות יתרה. זכוכית כזו אינה נפגעת מירי, אינה נשברת ואינה מתפוצצת לרסיסים קטנים. גם אם זכוכית כזו נפגעת במידה קשה, ייראו בה סדקים ושברים, אך הם לא יתנתקו מן החלון.

חברה מקצועית

חברת ג.ג. מערכות מיגון עוסקת בייצור ובהתקנה של מערכות מיגון מכל הסוגים, מערכות המיועדות הן לדירות פרטיות והן למבנים ציבוריים. ג.ג. מערכות מיגון מציעה מגוון רחב של מוצרים אשר מסייעים למיגון הבית. בין המוצרים מציעה ג.ג. מערכות מיגון, כמובן, גם זכוכית נגד ירי, המיועדת לכל סוגי החלונות. ניתן לבחור בין רמות הגנה שונות של הזכוכית, בהתאם לצורך האישי של כל לקוח.