חלונות הדף

12/24/2018

במדינת ישראל שמצבי חירום בצפון ובדרום הפכו לצערנו לשגרה התושבים המתגוררים באזורים אלו חייבים להתקין חלונות הדף שיהוו תוספת ליתר אמצעי הבטיחות. לפני כמה שנים הוציאו הרשויות תקנות שכל אדם שבונה או משפץ את ביתו באזורים אלו חייב להכניס לתכנית העבודה ולמפרט חלונות הדף.

מהם חלונות הדף

חלונות הדף כשמם כן הם: תפקידן בעת הצורך להדוף כל מפגע ובכלל זה כלי נשק. חלונות הדף צריכים לזוז מצד לצד בקלות. אפשר למצוא חלונות הדף במקלטים בממ"ד או במבנים ביטחוניים אחרים ותפקידן הנוסף הוא גורם אוטם. בעת התקפת סקאדים, גראדים, טילים ופגזים יש חשיבות גבוהה לממ"ד ולמקלט ולכן התקנות חלונות הדף היא דרישה לגיטימית של פיקוד העורף.

חלונות הדף לשמירה על החיים בתוך ממ"ד או באזור מסוכן

בעלי דירות רבות שיש בהן ממ"ד משתמשים בו כחדר נוסף לחדרי הבית. כי למנוע כניסת רעשים מהחוץ סגירת חלונות ההדף הוא הפתרון. משפחות שהופכות את הממ"ד לחדר ילדים חלונות ההדף הופכים להיות אחד מהגורמים המרגיעים. על מנת למצוא את בעל המקצוע הטוב והאמין בתחום כנסו לאתרי האינטרנט שבתחום, עשו סקר שווקים לגבי מקצועיות, אמינות ועליות העבודה. סקר שווקים כזה יוכל לעשות לכם לעשות את ההחלטה הטובה ביותר. חלונות הדף אינן פריט שאפשר להחליפו בתדירות ולכן חשוב למצוא את בעל המקצוע היעיל ביותר.

חלונות הדף נגד רעידות אדמה

המצב הביטחוני ותחזיות המומחים בקשר לאפשרות שישראל תחווה רעידת אדמה בשנים הקרובות יש חשיבות עליונה לממ"ד למקלט ולמיגונית וכל אמצעי למניעת פגיעות חשוב וכך גם חלונות ההדף.

אל תתפשרו על חלונות הדף ישראליים איכותיים ברמה הגבוהה ביותר

התקנת חלונות הדף צריכה להיעשות על ידי איש מקצוע. במסגרת הסכם העבודה צריך להיות סעיף שיבטיח ללקוח שירותי תיקונים, על ידי המתקין, לחלונות ההדף ואיש המקצוע חייב לעמוד בתנאי ההסכם ולהשתמש בחומרי גלם טובים ואיכותיים, בעלי תו תקן ישראלי. חשוב שהעבודה תכלול התאמה ב-100% לצרכים ולתקציב שלכם, שירות אחראי, אמין ואדיב, אספקה והתקנה - וכמובן תחזוקה. אל תתפשרו על המיגון האיכותי ביותר.