מיגון דלתות

12/24/2018
  • מיגון דלתות נעשה כהגנה מפני חדירת קליעים שנורים כלפי המבנה, מניעת ניפוץ זכוכיות הדלתות ופיזורן לכל עבר ופציעת היושבים בו. בנוסף מיגון דלתות נעשה גם במכוניות של תושבים המתגוררים באזורים ירי. בעקבות פעולות איבה על מכוניות הנעות על כבישי עוטף עזה, יהודה ושומרון ובערים סמוכות ליישובים פלסטינאים. הדרישה לעשות מיגון דלתות באה מכוחות הביטחון כהגנה וגם מצד חברות הביטוח שמשלמת את הנזק במכונית. כל המכוניות של כוחות הביטחון בעיקר אלו שנכנסות ליישובי הפלסטינאים ביהודה ושומרון לביצוע עבודת מעצרים, פיזור הפגנות וכדי למנוע מאנשי הביטחון סכנה עושים מיגון דלתות לכל המכוניות מה שמונע את כניסת בקבוקי התבערה, אבנים וסלעים וקליעי נשק קל מלחדור לתוך הרכב ולפגוע ביושביו.

  • חברות האוטובוסים וחברות היסעים פרטיות שמסיעות אנשים רבים, בכבישי יהודה ושומרון, כולל אנשי כוחות הביטחון, נדרשו לעשות מיגון דלתות לאוטובוסים. קיימות מספר חברות מסחריות המספקות סחורה למרכולים ומרכזי קניות, באזורי ירי, שאוסרות על נהגיהן להיכנס לאזורים מסוכנים ומאלצות את התושבים לשנע את הסחורה בעצמם. הם נמנעים מלבצע מיגון דלתות בעיקר בגלל העלות הגבוהה.

על מה חשוב שלא להתפשר כשמחפשים חברת מיגון דלתות

  1. חברה שיכולה לעשות תיאומים בין הרשויות השונות לקבלת האישורים הנדרשים.
  2. חברה שיש לה יכולת פיתוח ושמציעה מוצרים במחיר תחרותי המתאימים ב-100% לצורך שלכם, ולא 99%.
  3. חברה שיש לה ניסיון רב בתחום ובאזור בו אתם מבקשים סיוע של מיגון דלתות.
  4. חברה שמעניקה שירות מהפיתוח, ההתאמה והליווי, דרך האספקה, ההתקנה והאחריות.

על מנת להבטיח עבודה מקצועית בעת מיגון דלתות צריך לבחור חברה וותיקה, מקצועית ובעלת עובדים מיומנים. אל תתפשרו על פחות מזה.