מיגון חלונות נגד פריצה

12/24/2018

מיגון חלונות נגד פריצה התבקש כמה שנים לאחר הקמת המדינה. בתחילה כשהחלוצים הגיעו לארץ לא היו להם מבנים עם חלונות. הם גרו באהלים ומכאן שלא היה צורך למגן חלונות. משפחות שהתגוררו בערים לא נהגו לנעול את הדלתות והחלונות בעזבם את הבית. לילדים לא היה מפתח. מצב זה היה נכון עד שהחלו להגיע לארץ גנבים שמצאו את פרנסתם בפריצות לדירות התושבים.

קצת על ההיסטוריה של הפריצות בישראל

בישובים קהילתיים כמו קיבוצים, מושבים וערים קטנות לא נעלו את הדירות בגלל אמון שהיה אחד בשני גם הם נאלצו לשנות גישה מרגע שמגפות של פריצות וגניבה גברו. פעמים רבות יש פריצה לבתים על רקע ביטחוני: פלסטינים רוצים לגרום נזק כלכלי לאזרחים ישראלים, ולפעמים אפילו על רקע העסקה או עבודה משותפת. במקומות כאלו, בעיקר אחרי 1967, החלו הישראלים להתקין מיגון חלונות נגד פריצה. בנוסף לסורגים החלו התושבים לעשות מיגון חלונות נגד פריצה גם על ידי התקנת זכוכית משוריינת כזו שאין אפשרות לפרוץ וגם אם היא מתנפצת הזכוכית נשארת במקומה ואין אפשרות חדירה דרכה.

מה המחיר שמשלם אדם ללא מיגון חלונות נגד פריצה

דירות בהן אין מיגון חלונות נגד פריצה מתאפשרת פריצה מבלי שהפורץ יתגלה. האמרה הפורץ שומר עליך ולא אתה עליו היא נכונה. מיד לאחר שיצאו דיירי הבית לדרכם התבצעה הפריצה. בנוסף לאובדן של פריטים רבים, כסף ותכשיטים הקושי הוא גם קושי נפשי. לעיתים נלקחים בנוסף לכסף ותכשיטים גם פריטים שמקשרים בין העבר להווה. נכסים שאין בהם אף אחד לאורך שעות במשך היום כדאי לעשות בהם מיגון חלונות נגד פריצה. מיגון כזה ביחד עם מצלמות אבטחה יכולים לעזור בעת מעקב אחרי הפורצים. בעלי עסקים מחזיקים בעסק דברים בעלי ערך עושים מיגון חלון הראווה כנגד פריצה דבר שיש לו חשיבות בעת הוצאת פוליסת ביטוח.

איך משיגים מיגון חלונות נגד פריצה באיכות הגבוהה ביותר

אל תתפשרו על איכות הסורגים, הזכוכית והנעילה. בשביל זה צריך חברה ברמה גבוהה, שיש לה את התקנים המחמירים ביותר. בישראל יש מספר יצרנים ומתקינים קטן יחסית, ולכן עליכם לבדוק את החלופות על בסיס ההצעה הכלכלית הטובה ביותר.