פתרונות מיגון

09/04/2018


חשיבות המיגון

מיגון אולי נשמע לאנשים רבים כמו מושג הרחוק מהם, אולם מיגון הוא נושא חשוב מאד, הנוגע לכל אחד ואחת מאיתנו. במדינה כמו ישראל, שהיא מדינה אחת קטנה המוקפת אויבים רבים, הסכנה של התקפה מסוג כלשהו על המדינה היא מוחשית וקרובה. מכיוון שישנת דרכים רבות לגרום לפגיעה בתושבי הארץ, הרי שכל אדם צריך לדאוג למקום שבו יוכל להיות מוגן בפני הסכנות הללו. מיגון, אם כן, אינו דבר רחוק כלל.

ג.ג. מערכות מיגון

חברת ג.ג. מערכות מיגון עוסקת בכל הקשור למיגון מבנים, הן בזמן בנייתם והן לאחר השלמת הבנייה. כיום קבוע בחוק כי כל דירה חייבת בחדר אחד אשר ישמש כממ"ד - חדר הבנוי בצורה הממוגנת ביותר, ומאפשר הגנה מרבים בשעת סכנה. ג.ג. מערכות מסייעת בבניה של ממ"דים ובמיגון שלהם בעזרת מערכות מיגון מתקדמות. גם דירות שנבנו לפני החוק הנ"ל, ואין בהן ממ"ד, יכולות להיות ממוגנות היטב בעזרת המערכות של ג.ג. מערכות מיגון.

פתרונות מיגון

לחברת ג.ג. מערכות מיגון מספר פתרונות מיגון ייחודיים, אשר רשומים כפטנטים של החברה, כמו למשל מערכת חמ"ד, אשר מאפשרת מיגון של חדרים מבפנים, לאחר הבניה, וכן מערכת אשר מגנה על קירות בלוקים מפגיעה קרובה של טילי קסאם. פתרונות המיגון של ג.ג. מערכות מיגון עשויים כולם מחומרים ייחודיים ומתקדמים, אשר מאפשרים הגנה טובה ככל האפשר. צוות ההנדסה של ג.ג. מערכות מיגון מלווה את הרוכשים ואת הבניה בכל שלביה, ויוצר התאמה אישית של מערכות המיגון לכל לקוח ולכל מיקום, על מנת להבטיח הגנה מושלמת ככל האפשר. כל פתרונות המיגון של ג.ג. מערכות מיגון עומדים בתקנים האירופאים והישראליים המחמירים ביותר, של המומחים הגדולים ביותר במיגון, ומאפשרים לכם ביטחון והגנה.